Actueel weer Steenwijk
Laatste update: 2026-04-05 om 02:38 uur
| Temperatuur | 13.4 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 22.8 km/u uit Z |
| Windkracht | 4 bft - Matig |
| Barometer | 1006.6 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 45.1 km/u om 02:38 u |
| Minimum temp. | 10.8 °C om 00:00 u |
| Maximum temp. | 13.4 °C om 02:34 u |
| Windchill | °C |
| Hitte index | 13.4 °C |
| Dauwpunt | 9.1 °C |
| Luchtvochtigheid | 75.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 07:00 u |
| Zon onder | 20:17 u |